Malarz z j. angielskim (Malowanie Posadzek Epoksydowych) * ok. 191 kr brutto/ h (119 zł brutto/ h)

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Herning , Dania

Opis stanowiska

Nasz klient, firma budowlana z okolic Herning,
poszukuje doświadczonych malarzy przy podłogach epoksydowych
Praca na stałe lub w systemie - do ustalenia z pracodawcą.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie profesjonalnych posadzek epoksydowych dla klientów z branży spożywczej i medycznej, przygotowanie i wyrównanie podłoża, usuwanie zanieczyszczeń, równomierne nakładanie podkładu i posadzki za pomocą wałka, zgodnie z zaleceniami producenta, prace wykończeniowe.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy - minimum 1 osoba w teamie
  • Masz doświadczenie w pracy przy podłogach epoksydowych
  • Możesz otrzymać zaświadczenie o niekaralności

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie: ok. 191 kr brutto/ h (119 zł brutto/ h)
    (153 kr brutto/ h + dodatek 12.9% = 172.73 kr brutto/ h + wakacyjne 12.5% = ok. 191 kr brutto/ h)
  • Umowa na warunkach duńskich
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie (koszt na miesiąc ok. 4 000 kr/ 2 494 zł)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym
  • Transport z lotniska BLL na miejsce zakwaterowania i pomoc koordynatora na miejscu
DKK / PLN kurs z dnia 20-09-2023