Malarz, wykończenia wnętrz, niemiecka Umowa

Lokalizacja

Düsseldorf , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

  • Malowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków
  • Malowanie fasad
  • Przygotowywanie powierzchni do malowania
  • Szpachlowanie i nakladanie gladzi
  • Renowacja pomieszczeń
  • Bieżąca konserwacja
  • Montaż płyt kartonowo-gipsowych regipsy i stelaze
  • Inne prace remontowe
  • Kompleksowe wykanczanie mieszkan

Wymagania

  • Wyksztalcenie zawodowe lub tez udokumentowane doswiadczenie zawodowe na tym stanowisku
  • Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane
  • Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej
  • Motywacja i chec do pracy

Nasza oferta

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
  • Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.
  • Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
  • Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce z dostepem korzystania z kuchni i internetu
  • Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS
  • Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata
  •  Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  •  Premie za polecenie kandydata do pracy; 300€· Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia