MALARZ BUDOWLANY + dodatki zmianowe, urlopowe, świąteczne

Stawka

2 000.00 - 2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Paderborn , Hannover , Bielefeld , Niemcy

Niemiecka firma J.I.T. Personalservice GmbH poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bielefeld (Niemcy), Paderborn (Niemcy), Hannover (Niemcy), Herford (Niemcy), Berlin (Niemcy), Hamburg (Niemcy), Bremerhaven (Niemcy), Stemwede (Niemcy), Heek (Niemcy), Delbrück (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:

  • umiejętność malowania wewnętrznego i zewnętrznego
  • tapetowanie (raufaza, tapeta fizelinowa), pasowanie wzorów
  • przygotowanie podłoża malarskiego (prace szpachlarskie, prace tynkarskie)

Wymagania

  • dobra/ komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kat B
  • własny środek transportu - samochód

Oferujemy

  • stawki godzinowe zgodne z taryfą
  • zarobki od 2.000 € netto do 2.500 € netto
  • płatne: urlop, dni świąteczne, nadgodziny
  • dodatki: zmianowe, urlopowe, świąteczne
  • zorganizowanie zakwaterowania

Dodatkowe informacje

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w j. polskim lub niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje.
Dziękujemy Wszystkim za przesłane aplikacje, będziemy kontaktować się z osobami spełniającymi powyższe wymagania.

Kontakt w języku polskim:
Tel.: 0049 17610170956