Malarz - umowa niemiecka - Hannover i okolice

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Wiesbaden , Mainz , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy malarzy, spachlarzy , osoby do pracy prac przy ociepleniach

  • malowanie wewnętrzne
  • malowanie zewnętrzne
  • szpachlowanie
  • dodatkowy atut umiejętność tapetowania

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • chęć podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziana szkoła kierunkowa ale nie jest to warunek konieczny
  • auto do dyspozycji dodatkowym atutem

Nasza oferta

  • umowa o prace bezposrednio z nasza firma, na niemieckich warunkach, na czas  nieokreslony
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • dieta netto do kazdej przepracowanej godziny
  • rezerwujemy pensjonaty
  • pomoc przy kompletowaniu dokumentow do Familienkasse(zasilek rodzinny)
  • terminowe wyplaty wynagrodzenia
  • po okresie próbym swiadczenia urlopowe, bozonarodzeniowe
  • mozliowsc pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu