Malarz przemysłowy Francja

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Francja

Opis stanowiska

Firma zajmuje się modernizacją statków oraz konserwacją i naprawami turbin wiatrowych oraz łopat wirników turbin wiatrowych
  • malowanie za pomocą farb epoksydowych

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku malarza przemysłowego
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • certyfikaty Norsok m-501 lub Epoxy
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmian

Nasza oferta

  • 20 €/h brutto
  • dodatki płacowe, m.in dieta
  • 52h tygodniowo
  • zapewniamy zakwaterowanie 270€ miesięcznie
  • rotacje 4x2
  • transport rotacyjny opłacany przez Klienta (minibus)
  • transport lokalny
  • umowę francuską
Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV w j. angielskim.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Niniejsza zgoda jest wyrażona na potrzeby aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez AA Euro Recruitment Poland sp. z o.o.