Malarz Przemysłowy – farby Epoxydowe | Dania | Hobro

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Hobro , Dania

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie powierzchni i malowanie elementów konstrukcji stalowych (belki pod hale i mosty, stal czarna)
  • Malowanie natryskowe farbami epoxydowymi
  • Współpraca z działem pakowania
  • Praca na zmianie popołudniowej.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku
  • Certyfikat Epoxy lub Norsok M-501
  • Znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • TANIE ZAKWATEROWANIE! - częściowo dofinansowane
  • Atrakcyjną stawkę godzinową + dodatki zmianowe
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Zwrot za transport w wysokości 100 EUR
  • Pierwszy tydzień darmowych posiłków w kantynie pracowniczej
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Możliwość długotrwałej współpracy.