Lakiernik przemysłowy | Brøndby | Dania

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Dania

Zakres obowiązków:

  • Malowanie pociągów
  • Przygotowanie powierzchni do malowania, szlifowanie, obróbka wstępna
  • Odtłuszczanie
  • Malowanie elementów metodą airless/ airmex
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku lakiernika przemysłowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Certyfikat EPOXY lub udokumentowane doświadczenie w pracach z epoksydami
  • Mile widziane doświadczenie przy malowaniu ogniowym lub dmuchaniu szkła.

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Możliwość długotrwałej współpracy.