MALARZ PROSZKOWY I PIASKARZ € 12,87

Nasza oferta

Dla naszego klienta (3417) Montfoort poszukujemy pracownika
NAZWA FIRMY: EK Coatings BV
Opis oferty i główne obowiązki:
Dla naszego klienta firmy zajmującej sią malowaniem proszkowym takich elementów jak: felgi samochodowe, ramy stalowe, podwozia wózków widłowych itp., szukamy elastycznego i zaangażowango pracownika.
Pracujesz nie tylko na stanowisku lakiernika proszkowego lub piaskarza, ale jesteś również otwarty na pomoc w chemicznej obróbce wstępnej i cynkowaniu.

Wymagania:
➡️ komuniktywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
➡️ doświadczenie w kontekscie wyżej wymienionionego stanowiska lub techniczne do przyuczenia

Oferujemy:
- Stawkę podstawową €12,87/H
- tygodniowe wypłaty
- zakwaterowanie 95 € tygodniowo
- ubezpieczenie 29,12 € tygodniowo
- legalną pracę/ umowa holenderska
- zakwaterowanie tylko domy mieszkalne/ nie hotele!
- wynagrodzenie wakacyjne 8,33%
- wynagrodzenie urlopowe 8,70%
- zapewniamy bezpłatny transport/ rower/auto
- częściowy zwrot kosztów / kilometrówka/ jeśli auto prywatne
- praca w solidnej, wypłacalnej agencji, działającej w branży od wielu lat

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.