Malarz Piaskarz | Brøndby | Dania

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Dania

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów firmy specjalizującej się w kompleksowej obsłudze w zakresie obróbki powierzchni, ochrony antykorozyjnej, piaskowania, malowania ogniowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Malarz / Piaskarz

  • Szlifowanie powierzchni
  • Malowanie bezpowietrzne
  • Ewentualny załadunek i wywiezienie towarów za pomocą wózka widłowego

Wymagania

  •  Minimum 3 lata doświadczenia w piaskowaniu i malowaniu natryskowym
  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1
  •  Certyfikat EPOXY i uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane
  •  Doświadczenie w malowaniu części samochodowych będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Możliwość uzyskania certyfikatu epoxy u klienta
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii