Malarz * 500 - 575 € NETTO/ tydzień + nadgodziny

Stawka

575.00
(NETTO )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, firma budowlana zajmująca się projektami na terenie całej Holandii,  poszukuje doświadczonych malarzy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różne prace malarskie w budownictwie mieszkaniowym (zarówno remontowe, jak i w nowym budownictwie) oraz piaskowanie, gruntowanie, lakierowanie, maskowanie, przygotowanie powierzchni, szpachlowanie oraz ewentualnie tapetowanie. Będziesz również odpowiedzialny za:
  • prace konserwacyjne
  • zapewnienie wysokiej jakości i dokładności wykonanej pracy zgodnie z wymaganiami klienta
  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o narzędzia i sprzęt
Możesz zostać poproszony o prace glazurnicze
Praca na stałe od poniedziałku do piątku.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1) (50%)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą (50 %)
  • Masz doświadczenie jako malarz (min. 4 lata)
  • Potrafisz pracować na podstawie rysunku technicznego
  • Posiadasz VCA / SCC DOK 18 (możliwość szkolenia na miejscu)

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień: 500 - 575 € netto/ tydzień + nadgodziny
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 1-osobowych) i ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****