Malarz - 2 osoby do Winterthur

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Winterthur , Szwajcaria

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Grupa No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668, dla szwajcarskiego kontrahenta poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość prac wykończeniowych
  • Wysoki standard pracy i estetyki
  • Umiejętność tapetowania
  • Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na szwajcarskich warunkach
  • Zakwaterowanie (na koszt pracownika, ok. 150 - 200 CHF/tygodniowo)
  • Pomoc naszych konsultantów w koordynowaniu stanowiska pracy
Szczegóły:

  • Wynagrodzenie 31.00 CHF brutto/godz + 15.00 CHF netto dieta dzienna
  • Praca od poniedziałku 02.10.2020 w Winterthur
  • Jeden z dwóch malarzy będzie pracował na zmianę nocną (23:00 - 3:00). Praca przez 4 godziny ale będzie liczone 6 godzin
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o aplikowanie.
Do swojego zgłoszenia należy dołączyć:

  • CV w języku polskim
  • CV w języku niemieckim (ze zdjęciem)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.