Magazynier - Sprzęt RTV/ AGD * 13.27 € brutto/ h

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, firma logistyczna/ sklep internetowy z okolic 's-Hertogenbosch, Nistelrode,  poszukuje pracowników magazynowych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różnorodne zadania związane z operacjami magazynowymi, w tym przyjmowaniem, przechowywaniem, kompletowaniem zamówień oraz wysyłką towarów - RTV/ AGD (m.in. lodówki, pralki, zmywarki, telewizory, odkurzacze). Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Przyjmowanie dostaw towarów i materiałów, kontrola ilości oraz jakości przyjętych produktów.
  • Przechowywanie towarów zgodnie z określonymi procedurami i zasadami magazynowania.
  • Kompletowanie zamówień zgodnie z zamówieniami klientów i harmonogramem pracy.
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki, pakowanie, etykietowanie i przygotowanie dokumentów wysyłkowych.
  • Obsługa systemów komputerowych magazynu do rejestracji operacji magazynowych
Praca na 1 zmianę (7:00 - 17:00).
Start pracy zorganizowany w poniedziałki, zapraszamy do przyjazdu w weekend.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie jako pracownik magazynowy
  • Posiadasz własne konto bankowe

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 13.27 € brutto/ h
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 125 € tygodniowo) i ubezpieczenie (koszt na tydzień 35.58 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****