Magazynier - Kontroler Zapasów Magazynowych * 14.52 € brutto/ h + nadgodziny

Stawka

14.52
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Amsterdam , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, właściciel magazynu z kwiatami z okolic Amsterdam,
poszukuje pracowników magazynowych do kontroli zapasów kwiatów

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie stanu magazynów, uzupełniania pozycji zgodnie z potrzebami oraz realizowanie zakupów, audytów i transferów. Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Koordynacja działań związanych z kontrolą zapasów wraz z pracownikami magazynu.
  • Wprowadzanie danych dotyczących wysyłki i stanów magazynowych do systemu komputerowego.
  • Wykonywanie inwentaryzacji w celu sprawdzania produktów i porównywania dostaw z zaległymi zamówieniami.
  • Zarządzanie zamówieniami zakupu przychodzącego sprzętu, usług i materiałów eksploatacyjnych.
  • Śledzenie zapasów i materiałów wymagających uzupełnienia.
  • Nadzorowanie procesów przechowywania zapasów, w tym oznaczanie, pakowanie i etykietowanie.
  • Regularne sprawdzanie zapasów, aby zapobiec przepełnieniu i wyczerpaniu zapasów
  • Weryfikacja rachunków i potwierdzanie kompletności zakupów oraz zamówień.
  • Utrzymywanie dokładnej ewidencji zapasów i systemów zarządzania zapasami zgodnie z ustalonymi standardami.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim na poziomie komunikatywnym (B1)
  • Masz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie jako pracownik magazynowy
  • Potrafisz obsługiwać komputer - w tym pakiet Microsoft Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera magazynu

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 14.52 € brutto/ h + nadgodziny
  • Umowa na warunkach holenderskich i ubezpieczenie (koszt na tydzień 35.52 €)
  • Zakwaterowanie w zadbanych i wygodnych pokojach 2-osobowych, koszt 115.5 € tygodniowo
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym
  • Buty ochronne, możliwość rezerwacji pokoju na okres urlopu
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****