Lakiernik/blacharz samochodowy – Halen Belgia

Lokalizacja

Hasselt , Hasselt , Belgia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- naprawa karoserii pojazdów;
- wymiana uszkodzonych części;
- przygotowanie do malowania natryskowego;
- natryskiwanie/malowanie;
- czynności ogólne, takie jak demontaż, montaż i wykończenie;

Wymagania

Profil kandydata:
- masz kilkuletnie doświadczenie;
- masz pasję do karoserii i montażu;
- masz bardzo precyzyjną technikę pracy (malowanie natryskowe);
- potrafisz pracować zarówno w zespole, jak i samodzielnie, a o podjętych działaniach potrafisz poinformować swoją osobę odpowiedzialną;
- pracujesz wydajnie i dokładnie, szanujesz materiał, porządek i czystość w warsztacie;
- mówisz komunikatywnie po angielsku;

Nasza oferta

Oferujemy:
- umowa na belgijskich warunkach;
- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;
- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii;
- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);
- transport do pracy;
- zasiłek rodzinny.