MALARZ PROSZKOWY (branża motoryzacyjna),16,70€ brutto/h, Koningshooikt, Belgia

Stawka

0.16

Lokalizacja

Mechelen , Mechelen , Belgia

Opis stanowiska

  • nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową na dużych i małych elementach autokarów
  • oczyszczanie, odtłuszczanie usuwanie kurzu, rdzy  oklejanie, zabezpieczanie
  • wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów
  • obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania

  • doświadczenie jako malarz proszkowy
  • wyksztalcenie zawodowe o kierunku malarz-lakiernik
  • znajomość powierzchni karoserii w branży automotive mile widziana
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat B

Nasza oferta

  • umowę o pracę na belgijskich warunkach
  • stawkę 16,71€ brutto/h
  • gwarantowane 39 godzin pracy tygodniowo
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo 530€ netto
  • zakwaterowanie płatne 145€ (pokój jednoosobowy), 95€ (pokój dwuosobowy)
  • premia roczna w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • bon żywnościowy o wartości 7,70€  brutto za każdy przepracowany dzień (wkład własny pracownika 1,10€)