Lakiernik samochodowy - Szwajcaria

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

W celu bezpośredniego zatrudnienia na pelnych szwajcarskich warunkach poszukujemy dla naszego szwajcarskiego kontrahenta osoby chętne do pracy na stanowisku: Lackiernik samochodowy.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:
- Demontaż elementów przeznaczonych malowania,
- Przygotowywanie i podmalowywanie ręcznie elementów przeznaczonych do malowania.
- Szpachlowanie,
- Lakierowanie,
- Szlifowanie,
- Wykonywanie korekty lakieru.

Wymagania:
- Wyksztalcenie zawodowe lub/i przynajmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe
- Znajomość języka niemieckiego w dobrym stopniu umożliwiającym komunikację
- Prawo jazdy oraz samochód

Oferujemy:
- Szwajcarską umowę o pracę,
- Legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- Stawka godzinowa: 30 - 32 CHF brutto/h
- Wynagrodzenie miesięczne: Netto 4.500, - CHF do 5.500, - CHF
- Pozwolenie o pracę i zakwaterowanie zapewnione (koszt pokrywa pracownik 700-900 CHF/mc)
- Stała opieka polskiego koordynatora przez biuro w Szwajcarii

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Kontakt telefoniczny od PN - PT od 08:30-16:00 pod nr.
Tel: +49 160 216 35 42 (tez WhatsApp)
Tel: +41 44 870 89 88 (tez WhatsApp)