2 x Monter rusztowań - Szwajcaria

Lokalizacja

Luzern , Szwajcaria

Na zlecenie szwajcarskiej firmy poszukujemy osoby / team na stanowisko: Monter rusztowań.

Miejsce pracy: Luzern - Szwajcaria

Miejsce pracy: Luzern (Szwajcaria)

Wykształcenie: podstawowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:
- Montaż i demontaż rusztowań
Wymagania:
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub języka angielskego
- Doświadczenie jako monter rusztowań
- Prawo jazdy oraz samochód
- Dobra kondycja fizyczna
Oferujemy:
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (30 CHF brutto/h + 16 CHF diety/)
- Tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto
- Szwajcarską umowę o pracę
- Pozwolenie o pracę i zakwaterowanie zapewnione (koszt pokrywa pracownik 600-800 CHF/mc)
- Stała opieka polskiego koordynatora przez biuro w Szwajcarii
Osoby spełniajace wymagania zapraszamy do nadsyłania CV w języku polskim lub niemieckim.

Kontakt telefoniczny od PN - PT od 08:30-16:00
Tel: +49 160 216 35 42
Tel: +41 44 870 89 88