Elektryk budowlany - Szwajcaria

Lokalizacja

Anglia

Na zlecenie szwajcarskiej firmy poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko: Elektryk budowlany.

Nie szukamy pomocników.

Miejsce pracy: Zurych (Szwajcaria)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres obowiązków
- Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych.
- Montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia.
- Montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych.
- Konserwacja, wymiana oraz naprawa instalacji.
Wymagania
- Minimum 5-letnie doświadczenie w zawodzie elektryka.
- Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
- Ubrania robocze + podstawowe narzędzia.
- Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy.

Oferujemy
- Wynagrodzenie 36.00 CHF/h + 16 CHF/dzień Spesen.
- Tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto.
- Szwajcarską umowę o pracę.
- Pełny etat.
- Pozwolenie o pracę i zakwaterowanie zapewnione (koszt pokrywa pracownik 600-800 CHF/mc).
- Stała opieka polskiego koordynatora przez biuro w Szwajcarii.

Osoby spełniające wymagania zapraszamy do nadsyłania CV w języku polskim lub niemieckim.

Kontakt telefoniczny od PN - PT od 08:30-16:00 pod nr
Tel: +49 160 216 35 42
Tel: +41 44 870 89 88 (Tel.+ WhatsApp)