Lakiernik samochodowy Heverlee

Stawka

16.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Belgia

O firmie:

autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz i smart
2 oddziały, które ściśle ze sobą współpracują
serwis posprzedażowy, samochody osobowe, dostawcze oraz auta używane ( w jednym z oddziałów również serwis ciężarówek)
jest częścią silnej sieci 12 dealerów Mercedes-Benz w Limburgii, Brabancji Flamandzkiej i Mechelen

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, wielomarkowego warsztatu samochodowego, szukamy lakiernika.

Opis:

Przygotowanie samochodu przed malowaniem - szlifowanie, maskowanie, polerowanie, szpachlowanie
Nakładanie podkładu i głównej warstwy farby
Praca w bezpyłowej kabinie
Bardzo ważne: wysoka jakość pracy, wysoki poziom dokładności

Wymagania:

Kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
Dobra organizacja pracy, precyzyjność

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskie
Zarobki: od 16 € brutto (w zależności od doświadczenia)
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów