Lakiernik samochodowy * 250 - 280 kr brutto/ h (96 - 108 zł brutto/ h) + nadgodziny

Stawka

108.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Stavanger , Norwegia

Opis stanowiska

Nasz klient, sieć warsztatów samochodowych z okolic Stavanger
poszukuje doświadczonych lakierników samochodowych

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• przygotowywanie powierzchni, czyszczenie, odtłuszczanie
• szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie, wypełnianie ubytków w karoserii, oklejanie elementów
• przygotowanie sprzętu do lakierowania i mieszanie farb
• lakierowanie elementów samochodów, polerowanie
• pomiar grubości lakieru, kontrola jakości wykonanej pracy
Praca na 1 zmianę.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2)
  • Masz doświadczenie jako lakiernik samochodowy
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 250 - 280 kr brutto/ h (96 - 108 zł brutto/ h) - w zależności od doświadczenia + nadgodziny (+ 50 %) + weekendy + możliwość wypłaty zaliczki
  • Umowa na warunkach duńskich i ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie (koszt na miesiąc 10 000 - 12 000 kr/ 3 870 - 4 645 zł za pokój 1-osobowy)
    oraz pokrycie kosztów zakwaterowania przez pierwszy miesiąc
  • Transport z lotniska na miejsce zakwaterowania i pomoc koordynatora na miejscu
DKK / PLN kurs z dnia 30-01-2024