Lakiernik przemysłowy - Belgia

Lokalizacja

Belgia , Anglia

Nie możesz znaleźć pracy w Polsce i myślisz o wyjeździe za granicę? Nic prostszego! Wystarczy, że wyślesz nam, swoją aplikację, a my zadbamy o resztę! Aplikuj na stanowisko LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY! Czynnie szukamy osób do pracy w wielu lokalizacjach za granicą. Nie czekaj, zgłoś się już teraz i ciesz się dużymi zarobkami! Eurokontakt Serwis Sp z o. o. jest licencjonowaną agencją pracy, która zadba o wszelkie formalności pomiędzy Tobą a pracodawcą.

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: 1880/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Lakiernik przemysłowy naczep i przyczep samochodów ciężarowych:
(firma zajmuje się produkcją i rekonstrukcją naczep i przyczep samochodów ciężarowych)

  • przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
  • malowanie natryskowe farbą ciekłą dużych powierzchni
  • polerowanie powłok lakierniczych
  • konserwacja elementów naprawianych
  • obsługa urządzeń lakierniczych (pompy malarskie hydrodynamiczne i pistolety lakiernicze)
  • dobór i mieszanie farb według określonych proporcji - umiejętność metalizacji

Wymagania:

  • WYMAGANA znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • WYMAGANE doświadczenie w zawodzie lakiernika -  minimum 5 lat
  • WYMAGANA umiejętność metalizacji

Oferujemy:

  • 15,00€ na godzinę + premie
  • duża ilość godzin pracy
  • stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach
  • komfortowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania, łazienką i Internetem - BEZPŁATNE
  • zaliczka już po 5 przepracowanych dniach + możliwość częstych realizacji zaliczek
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie
  • długoterminowe zlecenie
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • możliwość premii
  • bezpieczne miejsce pracy
  • opieka formalno-prawna
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy
  • wsparcie opiekuna 24h
  • premia do 100EUR za polecenie nam pracownika
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • jasne i przejrzyste umowy
  • przyjazna atmosfera pracy
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych
  • nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika
  • dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego
  • kurs językowy online
  • zwrot za koszty dojazdu z miejsca pracy na miejsce zakwaterowania

Prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:

+48 84 635 10 58