Kucharze praca w hotelach Anglia/Szkocja

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Anglia

Opis stanowiska

Praca dla kucharzy w hotelach w Anglii, dopasowaną do Twojego doświadczenia - możesz pracować jako: commis chef, demi chef, chef de partie lub sous chef

Wynagrodzenie w zależności od doświadcznia. Kontrakt na min 42 h w tyg z możliwością pracy w nadgodzinach. Wynagrodzenie zależy od hotelu

Tanie zakwaterowanie blisko miejsca pracy. Pokoje 1 osobowe, 40-45 GBP/tydzień ze wszystkimi rachunkami lub darmowe ( w zależności od hotelu. Pokoje położone blisko miejsca pracy. Darmowe wyżywienie podczas pracy.

Kontrakt podpisany bezpośrednio z hotelem

5 tygodni płatnego urlopu w roku

Wymagania

  • doświadczenie jako kucharz
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • gotowość do szybkiego wyjazdu

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.