Konstruktor - monter (okna i drzwi stalowe) 2700€ - 4000€ brutto/miesiąc, Rijsenhout, Holandia

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

  • praca przy montażu i obróbce stalowych okien, drzwi, fasad
  • prace zabezpieczające przed uszkodzeniami, korozją
  • naprawa/regulacja wcześniej dostarczonych konstrukcji stalowych
  • wybór i ocena materiałów oraz komponentów wymaganych do montażu
  • praca z różnymi narzędziami oraz maszynami do produkcji i montażu
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz procedur testowych w celu zapewnienia zgodności produktów ze specyfikacjami i standardami jakości
  • współpraca z zespołem ds. rozwoju w celu przekazywania informacji zwrotnych na temat możliwości produkcyjnych i ulepszeń projektowych
  • dokumentowanie procesu budowy, w tym wszelkich modyfikacji i odchyleń

Wymagania

  • udokumentowane co najmniej 5-letnie doświadczenie w obróbce stali oraz wiedza w zakresie montażu konstrukcji stalowych
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego, bądź niderlandzkiego
  • gotowość do ewentualnej pracy w nieregularnych godzinach
  • mile widziane posiadanie VCA oraz certyfikatu i umiejętność obsługi  wózka widłowego
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • prawa jazdy kategorii B-(E.)

Nasza oferta

  • umowę na holenderskich warunkach
  • zatrudnienie długoterminowe
  • miesięczne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia w wysokości 2700€ - 4000€ brutto
  • zorganizowane zakwaterowanie (płatne 115€/ tydzień)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia (33,45€/ tydzień)
  • możliwość skorzystania z transportu firmowego (płatne 5€/ dzień)
  • 25 dni płatnego urlopu
  • 8,74% dodatku urlopowego
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie ciekawego doświadczania w firmie z dużymi tradycjami

Dodatkowe informacje:
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.