Komisjoner/ Pracownik Magazynu (żywność mrożona) * 14.73 € brutto/ h + nadgodziny

Stawka

14.73
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Stößen , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy doświadczonych pracowników magazynowych  - z podstawową znajomością j. niemieckiego (A1) lub angielskiego

Jako pracownik magazynu w Osterfeld będziesz odpowiadać za:
• pracę w magazynie z żywnością mrożoną (paczki ok. 20 kg)
• komisjonowanie towaru z użyciem systemu głosowego voicepick
• wyszukiwanie towarów, odbiór towaru z miejsca składowania
• kontrola jakości i sprawdzanie zgodności towaru ze szczegółami zamówienia
• pomoc przy załadunku i rozładunku, układanie opakowań w skrzynkach
• praca w zimnym otoczeniu (-22 °C) w przystosowanej odzieży roboczej zapewnionej przez pracodawcę

Praca na 2 zmiany (6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00)
Dodatkowe przerwy 10min/ 2h pracy na rozgrzewkę + standardowe przerwy
Na kantynie pracodawca udostępnia gorące napoje i przekąski

Wymagania

Prześlij nam swoje CV, jeśli:
  • Znasz podstawowo język niemiecki (A1) oraz posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w zawodzie
  • Mile widziany własny samochód na dojazdy do pracy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Pamiętaj, aby przed wyjazdem zarezerwować środki na przejazd oraz wyżywienie w pierwszym okresie pobytu - wynagrodzenie wypłacane jest po pierwszym pełnym przepracowanym miesiącu.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 14.73 € brutto/ h + nadgodziny + premia frekwencyjna
  • Umowa na warunkach niemieckich i ubezpieczenie (po 8 m-cach możliwość umowy bezpośredniej)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania (pokoje 1-osobowe w 2-3 pokojowych mieszkaniach, koszt 250 €/ m-c)
    oraz pokrycie kosztów zakwaterowania przez pierwszy miesiąc (w przypadku przerwania pracy, koszty zostaną zafakturowane)
  • Serwis 24/7 i pomoc koordynatora na miejscu
  • Pomoc w organizacji transportu do Niemiec spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Niemiec) ****