Komisjoner - praca z zakwaterowaniem

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Eching , Eching , Monachium , Niemcy

Twoje obowiązki:

  • Proste prace na magazynie z artykułami spożywczymi w zależności od stanowiska.
  • Kompletowanie zamówień.
  • Praca ze skanerem.
  • Odbieranie i rozkładanie towaru.
  • Przygotowywanie produktów do realizacji zamówień

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Statusu osoby ubezpieczonej na terenie Polski w ciągu ostatnich 30 dni (kandydat miał odprowadzane składki do ZUS – był zatrudniony na polskiej umowie lub zarejestrowany w urzędzie pracy).
  • Chęci wyjazdu do pracy na terenie Niemiec/Monachium.
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.
  • Punktualności i rzetelność w pracy.

Pracodawca oferuje:

  • Pomoc w organizacji kwestii formalnych (A1, ulga podatkowa, itp.)
  • Umowę o pracę z oddelegowaniem.
  • Stawka 13 euro brutto/h – 2184 euro brutto miesięcznie (ok. 1600 euro netto).
  • Dodatek za zmiany nocne 25%.
  • Dodatek świąteczny 250 euro.
  • Dodatek wakacyjny 250 euro (po przepracowaniu 6 miesięcy).
  • Zakwaterowanie w wysokości 200 euro /miesiąc.
  • Praca w systemie zmianowym (zmiana poranna, popołudniowa i nocna).
  • Opieka polskiego koordynatora.