KOD: 96106 Ebern, 1800E, od 27.01, MĘŻCZYZNA

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy miłej i serdecznej opiekunki do seniora mieszkającego samotnie.
Rocznik: 35', ma 170 cm, 95 kg.
Choroby: początki demencji, problemy z sercem oraz cukrzyca.
Potrzebuje pomocy przy codziennych obowiązkach związanych z życiem codziennym.
Samodzielnie wykonuje higienię i pielęgnację ciała.
Nie ma problemów z jedzeniem. Z pomocy medycznych ma kulę inwalidzką, rollatora, windę schodową oraz krzesełko prysznicowe.
Ze względu na nietrzymanie moczu, nosi specjalne wkładki.

Do dyspozycji BK w pełni wyposażony pokój + DOSTĘP DO INTERNETU    ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
YVONNE-N

Wymagania

-znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2
-doświadczenie -mile widziane referencje

Nasza oferta

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-odprowadzane składki ZUS
-karta EKUZ
-stały kontakt z biurem
-dopełnienie wszelkich formalności dotycxących wyjazdu
-sprawdzone miejsca pracy przez naszych koordynatorów