Kierujący ruchem na budowie / nadzór praca Norwegia

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Oslo , Bergen , Stavanger , Norwegia

Opis stanowiska

Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na następujące stanowisko:
Miejsce pracy: Norwegia / Wiele lokalizacji

Na bieżąco prowadzimy rekrutację do projektów, realizowanych w różnych regionach Norwegii. Zaproponowana lokalizacja miejsca pracy będzie zależeć od dostępności w danym projekcie.
Obowiązki:
  • prace związane z zakresem obowiązków na stanowisku
  • nadzór nad wykonywaniem prac według obowiązujących zasad BHP
  • operowanie wózkiem widłowym - wymagane uprawnienia C1

Wymagania

WYMAGANIA:
  • posiadanie min. 3-4 letniego doświadczenia w danym zawodzie, które można potwierdzić referencjami
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować daną osobę norweskiemu pracodawcy

Nasza oferta

Wynagrodzenie:
  • od 220 NOK brutto/h (w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka angielskiego)
  • min. 37,5 godzin pracy / tygodniowo
  • możliwość wypracowania nadgodzin

OFERTA:
  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
  • Przelot do Norwegii (przy większości projektów)
  • Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania ( ca. 2500-3000 NOK/2 tyg.)
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

Zapraszamy do przesłania swojego aktualnego cv oraz dołączenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Kontakt:
W razie pytań czy też wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 694 457 554  od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-17.00.