Kierowca/Kurier DHL Niemcy Münster zakwaterowanie zapewnione praca na stałe dla par za granicą

Opis stanowiska

  • rozwozenie pakietow i paczek
  • wdrazanie i szkolenie

Wymagania

  •  Prawo jazdy kat B
  • (PRACA NA STALE OD ZARAZ LUB OD CZERWCA)
  • Jezyk niemiecki podstawy
  • zaswiadczenie o niekaralnosci (najlepiej w jezyku niemieckim lub tłumaczenie)
  • dobra sprawnosc fizyczna

Nasza oferta

    • brutto ok 2400€ brutto na start, w zaleznosci od klasy podatkowej
    • soboty po godzinie 13:00 extra platne 10%
    • po nowym roku w kwietniu 17€/ godz
    • kwatera zapewniona 350€/ mies
    • stawka 14,99€ na godzine brutto na start
    • min 38,5 godzin tygodniowo na umowie!
    • nadgodziny mozliwe
    • mozliwosc brania auta pod dom
    • Dni swiateczne w pracy 110% extra platne,
    • grafik na 6 miesiecy w przod
    • premia inflacyjna 180€ netto extra miesięcznie płatne
    • premia świąteczna tzw. "trzynastka" i urlopowa 330€
    • szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie. DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej)
    • niemiecka umowa o prace bezposrednio z Deutsche Post/DHL bezposrednio ze wszystkimi skladkami.