Kierowca (k/m/d), zakwaterowanie + bezpłatny kurs języka niemieckiego

Lokalizacja

Aalen , Hamburg , Bremen , Niemcy

Opis stanowiska

Zofia Trocha jest agencją pośrednictwa pracy w Niemczech. Specjalizujemy się w bezpośrednim pośrednictwie personelu. Naszymi partnerami są wybrane firmy, które zdecydowały się na integrację osób spoza granicy.

Poszukujemy do stałej pracy w piekarniach w północnej części Niemiec, we wielu miejscach

Kierowca (k/m/d) do rozwożenia wypieków do sklepów

Oferta kieruję się szczególnie do osób, które są niezależne i planują rozpocząć życie w Niemczech. Mile widziane są aplikacje kandydatów z Ukrainy.

Twoje zadania

  • Rozwożenie wypieków do sklepów

Wymagania

Twój profil

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B (do 3,5 t)
  • Planujesz pracować i mieszkać w Niemczech na stałe
  • Chęci do nauki języka niemieckiego

Nasza oferta

  • Oferujemy bezpłatny kurs języka niemieckiego od podstaw
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie
  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wszelkie wsparcie i bardzo dobre warunki dzięki intensywnej współpracy pomiędzy pracodawcą i naszą agencją