Kierowca ciężarówki C+E

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Emmeloord , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy jako kierowca ciężarówki kat C+E.

Miejsce pracy: Holandia, Emmeloord.

Zakres pełnionych obowiązków:
- załadunek, transport oraz rozładunek kwiatów.
- inne prace w zakładzie zlecone przez pracodawcę.

Praca odbywa się w godzinach wieczornych i nocnych : (18:00-01:00/06:00 od niedzieli do czwartku).

Naszym pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
- najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 78.00 Euro tygodniowo (zapewniamy komfortowe warunki zamieszkania w większości w nowym budownictwie z bezpłatnym dostępem do internetu),
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 33.46 Euro tygodniowo,
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
- dodatek wakacyjny i urlopowy,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika lub skorzystanie z oferty przejazdu kredytowanego,
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- minimum rocznego doświadczenia jako kierowca ciężarówki,
- dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
- posiadania prawa jazdy kat. C+E,
- posiadania karty kierowcy (kod 95),
- dostępności do pracy przez cały rok,
- Chęci do pracy w godzinach wieczornych i nocnych,
- doświadczenia w transporcie ładunków.

Nasza oferta

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 15.93 EUR, a od 21:00 do 05:00 stawka godzinowa jest płatna dodatkowo 15.93 EUR + 19% = 18.96 EUR,
Niedziela od 18:00 - 21:00 - 200%,
Niedziela 21:00 00:00 - 219% (od niedzieli do poniedziałku rano) 00:00 do 04:00 - 119%,
Jeśli jesteś dłużej niż 41 godzin od głównego magazynu, za każdą godzinę otrzymasz dodatkowe 0.72 EUR Od 00:00 – 04:00 ( z niedzieli na poniedziałek) – 119 %,
Powyżej 41 godzin – 0.72 EUR do każdej następnej godziny pracy.