Kierowca C+E, Szwecja

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Göteborg , Szwecja

Twoje przyszłe obowiązki:

  • transport naczep samochodów ciężarowych z warsztatu do stacji kontroli
  • przestawianie naczep na placu
  • pomoc w pracach warsztatowych

Niezbędne umiejętności kandydata:

  • prawo jazdy kat. CE i doświadczenie w prowadzeniu ciągnika z naczepą
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracach mechanicznych
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą

Nasza oferta:

  • długoterminowa współpraca z renomowanymi warsztatami w Szwecji
  • praca na pełen etat z możliwością nadgodzin
  • elastyczne warunki zatrudnienia – w oparciu o umowę lub własną działalność
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zjazdów do domu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie
  • pomoc naszych konsultantów w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem zatrudnienia, jak i po rozpoczęciu pracy