Kierowca C+E na dystrybucje zywnosci w systemie zmianowym (2:1) w Lehrte

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Niemcy , Hannover , Lehrte , Anglia

Opis stanowiska

KOGO POSZUKUJEMY? Kierowcy z podstawowym/komunikatywnym jezykiem niemieckim, posiadajacego wazne prawo jazdy kat. C+E oraz swiadecktwo kwalifikacji zawodowej kierowcy (kod 95) na dystrybucje zywnosci w systemie zmianowym w 31275 Lehrte / Niemcy w systemie 2:1 lub pelnym wymiarze godzin

Wymagania

  • Komunikatywny (ew. podstawowy) język niemiecki.
  • Aktualne kwalifikacje kierowcy (kod 95)
  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Doświadczenie na tandemach.

Nasza oferta

CO OFERUJEMY? – umowe na czas nieokreslony (po okresie probnym)
– atrakcyjny model wynagrodzenia + pakiet premiowy
– intensywne przyuczenie, w zaleznosci od doswiadczenia kandydata
– nowoczesny park samochodowy (srednia wieku 2 lata) producentow klasy premium
– wysokiej jakosci ubranie robocze
– stosowanie sie do przepisow dot. czasow pracy i odpoczynku
– pelna szacunku interakcje w rodzinnym zespole
– mozliwosci dalszego szkolenia
– szkolenia modulowe (kwalifikacji zawodowych); koszty przejmuje Kruse Spedition
– badania lekarskie niezbedne dla prawa jazdy kategorii C+E
– zakwaterowanie (kierowca po zmianie zjezdza na swoj, jednoosobowy pokoj)