Kelner/ka Chef de Rang Austria min 1.800 Euro netto +13i14 wyplata zakw.+wyżywienie

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Kelner/Hostessa , HoReCa

Lokalizacja

Austria

Opis stanowiska

  • dbanie o wizerunek restauracji
  • serwowanie zamowionych potraw
  • przyjmowanie zamowien
  • kontrola Commis de Rang

Wymagania

  • Znajomość zasad obsługi kelnerskiej,
  • 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera/ kelnerki,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego( komunikatywnie) !!!
  • Dobra prezencja i ciekawa osobowość,
  • Wysoka kultura osobista,
  • mila aparycja
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Nasza oferta

  • umowa o prace bezpośrednio od pracodawcy Austriackiego na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie 1.800,- Euro Netto + 13 i 14 wypłata
  • 5 dni w tygodniu / 45 godz. Tydzień
  • zapewnione zakwaterowanie ( Gratis) oraz wyżywienie (3x dziennie darmowe)
  • WIFI/Aneks kuchenny( Mikrofalowka i płyta indukcyjna)/ Pralka/Suszarka/WC/Dusche
  • mozliwosc rozwoju zawodowego
  • prace w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • zakwaterowanie niedaleko Hotelu ok. 1 km (nowy dom dla personelu)
  • Odzież pracownicza zapewniona
  • Dostęp do Fitness clubu oraz do strefy SPA
  • Dużo benefitów dla pracowników