Kelner - serwowanie dań w restauracji 13,31€

Kategoria

Kelner/Hostessa , HoReCa

Lokalizacja

Goes , Holandia

Opis stanowiska:

Pracujesz jako biegacz na tarasie pawilonu plażowego. - Praca wewnątrz i na tarasie pawilonu plażowego
 Twoja praca będzie polegać na serwowaniu zamówień, utrzymywaniu restauracji w czystości, ale przede wszystkim na obsłudze i kontakcie z gośćmi.

GDZIE? Holandia, Goes

ZA ILE? Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,31/h

Wymagania:

  • język angielski (warunek konieczny)
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie