Kelner – praca za granicą

Stawka

9.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kelner/Hostessa , HoReCa

Lokalizacja

Ängelholm , Szwecja

Opis stanowiska

Poszukujemy kelnera/ kelnerki do pracy za granicą! Jeżeli znasz dobrze język angielski, ta praca czeka na Ciebie! Zgłoś się do nas po więcej informacji!

Podstawowe warunki zatrudnienia:

  • Liczba godzin: powyżej 160h miesięcznie - możliwość dużej liczby godzin
  • Stawka: 9-11€/h
  • Termin: 01.06.2023 - 01.09.2023
  • Miejscowość: Torekov

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:
  • praca na stanowisku samodzielnego kelnera
  • Serwis a'la carte

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • pozytywne nastawienie do pracy

Nasza oferta

  • Stawka 9-11€/h na rękę
  • Możliwość zakwaterowania
  • Możliwość wyżywienia
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
  • Premia za polecenie pracownika