Kamieniarz z prawem jazdy kat. B - nawet 18.000 PLN netto!

Lokalizacja

Niemcy , Anglia

Nie możesz znaleźć pracy w Polsce i myślisz o wyjeździe za granicę? Nic prostszego! Wystarczy, że wyślesz nam, swoją aplikację, a my zadbamy o resztę! Aplikuj na stanowisko KAMIENIARZ I ZARÓB NAWET 18.000 PLN netto! Czynnie szukamy osób do pracy w wielu lokalizacjach za granicą. Nie czekaj, zgłoś się już teraz i ciesz się dużymi zarobkami! Eurokontakt Serwis Sp. z o. o. jest licencjonowaną agencją pracy, która zadba o wszelkie formalności pomiędzy Tobą a pracodawcą.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: 3521/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • montaż i demontaż nagrobków na cmentarzu,
  • rzeźbienie napisów,
  • malowanie napisów,
  • osadzanie napisów z brązu i aluminium na nagrobku,
  • naprawy nagrobków,
  • wypełnianie narożników,
  • szlifowanie i polerowanie nagrobków.

Wymagania:

  • WYMAGANE doświadczenie w ww. czynnościach - minimum 2 lata,
  • WYMAGANA komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • WYMAGANE prawo jazdy kat. B + auto.

Oferujemy:

  • 21,00 EUR na godzinę + premie,
  • praca u stałego klienta,
  • płatne nadgodziny,
  • komfortowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania, łazienką i Internetem - BEZPŁATNE,
  • zaliczka już po 5 przepracowanych dniach,
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie - BEZPŁATNE
  • długoterminowe zlecenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • możliwość premii,
  • bezpieczne miejsce pracy,
  • opieka formalno-prawna,
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,
  • wsparcie opiekuna,
  • premia do 100 EUR za polecenie nam pracownika,
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski,
  • jasne i przejrzyste umowy,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych,
  • nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika,
  • dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego,
  • kurs językowy online,
  • zwrot za koszty dojazdu z miejsca pracy na miejsce zakwaterowania.

Prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 71 797 26 86