Kamieniarz - szlifierz / polernik. Blaty kuchenne, łazienkowe. Marmur/granit/kompozyt

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Tilburg , Helmond , Nijmegen , Holandia

Opis stanowiska

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy Job Match Nederland.
Dla naszego klienta, poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:

Wszystkie czynności, które wykonuje dośwaidczony kamieniarz, czyli na przykład: szlifowanie, polerowanie, na sucho, na mokro, ręcznie i maszynowo. Klejenie i cięcie.
Praca na hali.

Start: jak najszybciej

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie.
Gotowość długotrwałego zatrudnienia.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego.
Możliwość podjęcia pracy w najbiższym czasie.

Dla kamieniarzy bez znajomości języka również mamy możliwość zatrudnienia.

Nasza oferta

Oferujemy:
-dobre zarobki
-holenderski kontrakt
-długotrwałe, stabilne zatrudnienie
-zakwaterowanie
-ubezpieczenie zdrowotne
-tygodniowe wynagrodzenie