Izolator Onshore/Offshore

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Oslo , Bergen , Norwegia

Opis stanowiska

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy monterów izolacji.

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie i montaż materiału izolacyjnego
  • Dopasowanie i montaż płaszcza ochronnego
  • Praca z dbałością o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy zgodnie z wytycznymi

Wymagania

• Minimum 2 lata doświadczenia
• Podstawowy kurs bezpieczeństwa
• Świadectwo zdrowia
• Certyfikat dla izolarotow (NORSOK lub TR1660)
• Znajomość rysunków izometrycznych i pomiarów geodezyjnych
• Ważny kurs na wyjazd Offshore
• Umiejętność efektywnej i samodzielnej pracy
• Język angielski lub norweski

Nasza oferta

• Praca w rotacji na norweskiej umowie
• Dobre warunki płacowe
• Doświadczenie w pracy na terenie obiektów przemysłowych
• Odpowiedni system emerytalny i ubezpieczeniowy
• Wypłata przelewana jest na konto bankowe raz w tygodniu
• Każdemu pracownikowi przydzielany jest konsultant pomagający w załatwieniu innych niezbędnych spraw formalnych