Monter opon [Wulkanizator] - praca w Norwegii.

Stawka

210.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Oslo , Bergen , Kristiansand , Norwegia

Opis stanowiska

CBR - Cross Border Recruitment Sp.z o.o.
CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzibą w Norwegii w Oslo, oraz siedzibami w Sandefjord. W Polsce działamy od 2008 r. Rekrutujemy i prowadzimy szkolenia na zlecenie Klientów z Polski i zagranicy.

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wulkanizator

miejsce pracy: Norwegia: Oslo, rejon Vestfold, Bergen, Trondheim

Sezonowa wymiana oraz naprawa opon samochodów osobowych w autoryzowanych sieciach wulkanizacyjnych oraz autoryzowanych warsztatach samochodowych

Terminy rozpoczęcia:
- 02 kwietnia
- 08 kwietnia

Wymagania

- Doświadczenie w zawodzie wulkanizatora
- Prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

Oferujemy:
- Wynagrodzenie: 210-220 nok/h brutto
- Wypłata przelewana raz w tygodniu na wskazane konto
- Zatrudnienie na norweskich warunkach
- Praca od poniedziałku do piątku (37,5 godziny tygodniowo z nadgodzinami płatnymi +50% oraz +100%)
- Kontrakt przewidujemy na okres od 1 do 2 miesięcy
- Każdy wulkanizator otrzymuje darmowo niezbędny do pracy sprzęt, strój roboczy oraz buty
- Pomagamy w organizacji zakwaterowania na czas pracy w Norwegii