Inspektor generalny sprzętu ciężkiego, 2,200-3,500€ brutto/mies, Medemblik, Holandia

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie inspekcji i certyfikacji urządzeń dźwigowych i podnośnikowych
  • ocena przydatność urządzeń podnoszących
  • zapewnianie dostępności niezbędnych narzędzi i materiałów wymaganych do pracy, sprawdzanie pojazdów serwisowych i zamówionych materiałów
  • dokumentowanie wykonanych zadań, rejestrowanie przepracowanych godzin, raporty z inspekcji i raporty z pracy
  • współpraca z koordynatorem ds. BHP w celu utrzymania stałego poziomu jakości, przestrzegania przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • reprezentowanie firmy i utrzymywanie właściwej komunikacji z klientem

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność, rzetelność w wykonywaniu zadań
  • odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy zarówno indywidulanej jak i zespołowej
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • umowę na holenderskich warunkach
  • zatrudnienie długoterminowe
  • miesięczne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia w wysokości od 2,200-3,500€ brutto/mies
  • zorganizowane mieszkanie (115€ / tydzień)
  • zorganizowane ubezpieczenie (33,45€/tydzień)
  • możliwość skorzystania z transportu firmowego (5€/dzień)
  • 25 dni płatnego  urlopu
  • 8,74% dodatku urlopowego
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie ciekawego doświadczania w firmie z dużymi tradycjami