Hydraulik - umowa niemiecka - różne lokalizacje

Lokalizacja

Berlin , Hamburg , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

Nasze oddziały na terenie Niemiec stale poszukują HYDRAULIKÓW.
  • montaż i przebudowa rur, odpływów i instalacji
  • montaz ogrzewania podłogowego
  • modernizacja łazienek, kuchni
  • bialy montaz
  • naprawa, instalacji instalacji sanitarnych

Wymagania

-podstawowa lub komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
-mile widziane wlasne auto do dyspozycji
-doswiadczenie w branzy hydraulicznej

Nasza oferta

OFERUJEMY
- umowe o prace bezposrednio z nasza firma na niemieckich warunkach, na czas nieokreslony
- atrakcyjne stawki godzinowe
- dodatki netto placone do kazdej przepracowanej godziny
- rezerwacje pensjonatów
- pomoc przy kompletowaniu dokumentow do Familienkasse(zasilek rodzinny)
- terminowe wyplaty wynagrodzenia
- po okresie próbym swiadczenia urlopowe, bozonarodzeniowe
- mozliwość pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu