Hydraulik - Szwajcaria

Stawka

35.00 CHF
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Aarau , Szwajcaria

Opis stanowiska

Hydraulik

Wymagania stanowiska:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • ponad 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • znajomość instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych
  • umiejętność pracy na podstawie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
  • zatrudnienie u szwajcarskiego klienta, na szwajcarskich warunkach, na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 35.00-38.00 CH brutto/godz + 16.00 CH netto diety dziennej
  • zorganizowanie zakwaterowania ok. 150-200 CHF/tygodniowo
  • pomoc naszych koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia

Do swojego zgłoszenia należy dołączyć:

  • CV w języku niemieckim

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.