Hydraulik - Monter - instalacje sanitarne- praca Niemcy, niemiecka umowa

Lokalizacja

Augsburg , Ravensburg , Singen , Niemcy

Opis stanowiska

Zadania:

  • Montaż i uruchomienie instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych,
  • Prace naprawcze i konserwacyjne w zakresie techniki wodno-kanalizacyjnej i grzewcze.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie w kierunku mechanik, monter instalacji HVAC, hydraulik lub pokrewne, lub doświadczenie zawodowe tym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wiedza z zakresu branży HVAC.

Nasza oferta

Gwarantujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę,
  • Niemieckie dodatki i świadczenia socjalne (ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne, Kindergeld, ULAK),
  • Pomoc w znalezieniu i zorganizowaniu zakwaterowania,
  • Dojazdy na miejsce pracy samochodami służbowymi,
  • 30 dni płatnego urlopu w roku,
  • Wolne weekendy,
  • Praca stała w stabilnej firmie.