HYDRAULIK - Belgia. Stała praca, belgijska umowa B2B, 19euro/h. Zjazdy co 4 tygodnie

Lokalizacja

Waregem , Belgia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Belgia, Waregem
Zakres obowiązków: Typowe prace hydrauliczne wewnątrz budynku, Prace instalacyjne. Czytanie planów i rozumienie obwodów hydraulicznych w dziedzinie montażu łazienek, kuchni i basenów. Instalacja i mocowanie rurek do zimnej i ciepłej wody oraz drenów, itp.

Wymagania

 - Co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku hydraulika,
- Posiadanie własnej działalności gospodarczej,
- Umiejętność czytania i rozumienia planów,
- Umiejętność pracy zespołowej,
- Niekaralność i brak nałogów.

Nasza oferta

 - Bezpośrednie zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy B2B (na własną działalność gospodarczą),
 - Wynagrodzenie w wysokości 4408 € miesięcznie (19 € /h),
- Niezbędne narzędzia oraz odzież do pracy,
- Zjazdy do polski co 5 tygodni na tydzień urlopu,
- Bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie na miejscu,
- Bezpośrednie zatrudnienie w belgijskiej firmy, bez ingerencji agencji czy firmy rekrutacyjnej w Twoje zatrudnienie,
- Zdalną rekrutacje na stanowisko,
- Możliwość rozwoju zawodowego, podniesienia kwalifikacji oraz długoterminowej współpracy na kontraktach w Belgii.