HYDRAULIK * 19 € brutto/ h + nadgodziny

Stawka

19.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Gröningen , Groningen , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, firma budowlana z okolic Fryzji, Groningen,  poszukuje doświadczonych hydraulików

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż nowego odpływu i instalacji w nowych domach budowlanych zgodnie z projektem. Do Twoich obowiązków należeć będzie montowanie instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych, odczytywanie i interpretowanie rysunków technicznych oraz projektów instalacji hydraulicznych, dobór i instalacja zaworów, kranów, pomp i innych elementów sterujących przepływem wody, a także zabezpieczanie przed awariami.

Uwaga: przyjazd do biura w Groningen od poniedziałku do piątku

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Masz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie jako hydraulik (min. 3 lata)

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne i odzież roboczą

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (co czwartek): 19 € brutto/ h
    (pierwsze wynagrodzenie w drugim tygodniu pracy)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 115 € tygodniowo) i ubezpieczenie (koszt na tydzień 35.58 €)
    Kandydaci techniczni – możliwość zakwaterowania w pokoju 1 osobowym, koszt 140 € tygodniowe
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****