Frezer CNC (okolice Stuttgartu) - niemieckie warunki zatrudnienia

Stawka

14.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Donaueschingen , Stuttgart , Niemcy

Opis stanowiska

- obsluga, ustawianie i monitorowanie frezarek w 3 lub 5 osiach
- produkcja komponentów metalowych i z tworzyw sztucznych- male serie i pojedyncze czesci
- drobne korekty i optymalizacja w programach
- wymiana narzedzi
- kontrola jakosci wykonanych produktów
- stawka: 14,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania

- wyksztalcenie kierunkowe
- doswiadczenie zawodowe
- znajomosc rysunku technicznego
- znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego
- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Nasza oferta

- niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony, zawarta przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz skladki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opieke polskojezycznego koordynatora
- mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych platnych od +25%
- platny urlop w wymiarze od 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i swiateczny (od 200 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- platne dni ustawowo wolne od pracy
- premie za polecenie nowych pracowników
- odziez ochronna
- dostep do mobilnej aplikacji pracowniczej