Elektryk samochodowy

Lokalizacja

Anglia

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko elektryka samochodowego w miejscowości Salzburg oraz w górnej Austrii.
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Miejsce pracy: Salzburg, Großraum Oberösterreich (Austria)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: ES/wp/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

- diagnoza i naprawa systemów sterowania silnikiem oraz układu bezpieczeństwa i komfortu jazdy
- instalowanie i uruchamianie w samochodzie elektrycznych i elektronicznych urządzeń sterujących, zabezpieczających i sygnalizacyjnych

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie B1
- minimum 2 lata doświadczenia na danym stanowisku
- własny samochód na dojazdy do pracy
- odpowiedzialność i samodzielność w pracy

Oferujemy:

- stawka: 15,34€ brutto/h + dieta dzienna
- darmowe zakwaterowanie
- umowa na warunkach austriackich
-stabilne zatrudnienie

Zainteresowanych kandydatów proszę o załączenie CV.