Elektryk / pomocnik elektryka od zaraz - Niemcy

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Ibbenbüren , Augsburg , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemyslowych i handlowych
  • montaż i naprawa, wlączników, przelacznikow elektrycznych, gniazd wtykowych i
oświetlenia
  • wykonywanie prac instalacyjnych

Wymagania

  • znajomosc j. niemieckiego pozwalajaca na porozumiewanie sie w miejscu pracy
  • doswiadczenie na ww. stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochod na wyjazd

Nasza oferta

  • stala umowa o prace na niemieckich warunkach
  • pelne niemieckie ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne
  • atrakcyjne miesieczne wynagrodzenie + dieta (nieopodatkowany dodatek za kazdy przepracowany dzien
  • mozliwosc cotygodniowych zaliczek, wyplacanch juz w 1 tygodniu pracy
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie + mozliwe nadgodziny i praca w soboty
  • odziez robocza na koszt firmy (obuwie, ubranie robocze, skrzynka z narzedziamí)
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w poblizu miejsca pracy
  • indywidualnie ustalany termin przyjazdu
  • opieka polska przez caly okres zatrudnienia