Elektryk okrętowy/przemysłowy - bez j. niemieckiego

Stawka

16.00 - 19.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Greifswald , Niemcy

Elektryk przemysłowy - bez j. niemieckiego

Miejsce pracy: Greifswald (Niemcy)

Numer referencyjny: WB-petra/praca-za-granica.net

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: elektryk przemysłowy, chętnych do podjęcia pracy w Greifswaldzie.

Zakres obowiązków: instalacja elektryczna na jachtach, statkach i łodziach.

Wymagania:

  • doświadczenie jako mechatronik, elektryk przemysłowy lub utrzymania ruchu
  • wykształcenie kierunkowe
  • samochód

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy: 16-19€/h brutto + 20€ diety dziennej + 20€ diety na nocleg

Stawka uzależniona od doświadczenia i znajomości j. niemieckiego

Firma pomaga w organizacji zakwaterowania

Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

515 807 700

Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu lub przesłania aplikacji