Elektryk lub Elekrtonik - atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki urlopowe i świąteczne, zakwaterowanie

Lokalizacja

Berlin , Gütersloh , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Niemiecka firma J.I.T. Personalservice GmbH poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektryk i Elektronik

Miejsce pracy: Niemcy.

Wymagania:

  • dobra/ komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kat B
  • własny środek transportu - samochód
Oferujemy:
  • stawki godzinowe zgodne z taryfą
  • zarobki od 2.000 do 2.500 Eur netto
  • płatne: urlop, dni świąteczne, nadgodziny
  • dodatki: zmianowe, urlopowe, świąteczne
  • zorganizowanie zakwaterowania
Kandydatów zainteresowanych ofertą na jedym ze stanowisk pracy prosimy o przesłanie CV w j. polskim lub niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Dziękujemy Wszystkim za przesłane aplikacje, będziemy kontaktować się z osobami spełniającymi powyższe wymagania.

Kontakt w języku polskim:
Tel.: 0049 521 7725540

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.